Kim była Pierwsza Dama Erotyki? [Stare fotografie]

Czytaj wpis na:
http://wstarymstylu.com/


23 Komentarze

 1. Mam na imię Michał i reprezentuję BLOGOWSKAZ, serwis promujący bloggerów w SocialMedia. Czarny Szczur polecił nam Twój blog, liczymy że skusisz się na błyskawiczna promocję.

  Odwiedź stronę http://blogowskaz.org, aby uzyskać więcej informacji kliknij tu

  „Z doświadczenia wiemy, że próby promocji na facebook’u mogą być czasami bardzo trudne. Potrzebujemy ludzi którzy będą klikać „Lubię to”, co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Niejednokrotnie samodzielny proces promocji w internecie może okazać się kłopotliwy i czasochłonny. Kampanie marketingowe w internecie mogą okazać się bardzo drogie, często nie potrafimy panować nad procesem, za który płacimy. Skąd więc mamy mieć pewność, że to działa? Na szczęście jest proste i darmowe rozwiązanie. Działasz szybko, skutecznie i posiadasz pełną kontrolę nad swoją popularnością. Uwierz, to się opłaca. ”

  Michał Pudełko
  specjalista ds. marketingu
  Portal Blogowskaz

  • Skąd wiesz? Przecież nie widać dokładnie napiętych pośladków? Zresztą cellulitowi jest winna chemia, którą codziennie spożywamy. Niestety. Kiedyś ludzie nie mieli z tym problemy, lub nawet nie wiedzieli co to :D

 2. możesz mi wyjaśnić na czym polega różnica pomiędzy kurtyzaną a prostytutką, oczywiście poza różnicą w czasie dla obu określeń?

  Odnoszę wrażenie, że to tylko bełkot niedouczonego pismaka!!!

  No cóż, pisać każdy dziś może!!!

  • Różnica między kurtyzaną a prostytutką jest taka jak między gejszą a prostytutką. Tak jak gejsze nie swiadczyły typowych usług seksualnych to i nie robiły tego kurtyzany. Były utrzymankami, więc z zasady obracały sie w srodowisku tylko bogatych i wplywowych ludzi. Musiały mieć klasę, utrzymywały się z opłat za uczestnictwo w spotkaniach TOWARZYSKICH. Na seksualne mogły ale nie musiały się godzić, to opcja dodatkowa. Zyły jako utrzymanki – nieoficjalne zony, z ktorymi mezczyzna spedzał czas wolny. Ten sam męzczyzna w całości opiekował się finansowo utrzymanką – kupował jej dom i ponosił pozostałe koszty. A prostytutka to prostytutka, jej placisz konkretnie za seks „tu i teraz”, a potem przychodzi drugi i tez płaci za seks. Kurtyzany sprzedawały swoją kobiecosć na wysokim poziomie, a prostytutki tylko seksualność.

  • Oho, mój pierwszy hejt. :) Fafiku, a co Ty biedaku będziesz słuchał jakiegoś niedouczonego pismaka? Zajrzyj sobie do Słownika Języka Polskiego, to najlepszy polski bestseller na rynku!:) Hejterom polecam szczególnie.

 3. Zdjęcia piękne i szalenie zmysłowe. Jedno mnie zastanawia. A mianowicie co autor miał na myśli pisząc o „wielkich” piersiach, bo nie ma takowych na żadnym zdjęciu :)

 4. Seks wcześniej nie istniał co nie znaczy że nie był tak samo ekscytujący ciekawy i co najważniejsze dodatkowo tajemniczy W całej swojej banalnej prawdzie pojawił sie dopiero na przełomie XX i XXI wieku Zjawisko to stało się uporczywie wszechobecne Nudne obdarte ze wszystkiego ubogie prawdziwie nagie i z ogromną listą oczekiwań i wymagań ułożonych według wzorców wypracowanych w pocie czoła przez wszelkiego rodzaju wyrobników seksualno oralniczych Chodzący z miarką i objętościa wyznaczyli nowe drogi : Jak na nagość kobiety patrzysz masz się czuć jak ginekolog z powołania A i odwrotnie Nic inaczej !

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.